Investiční pobídky

Volejte zdarma
800 190 163

Kontaktní formulář:
Informace o zpracování osobních údajů

Zajistíme pro Vás

O nás


„Naší vizí je být vyhledávanou poradenskou společností se zaměřením na podnikatelský, průmyslový, technologický a ICT sektor, u které klienti nalézají správná řešení, finanční zdroje a úspěch.“

Společnost enovation s.r.o. je specialistou na získávání veřejné podpory pro privátní sektor.
Od svého vzniku v roce 2007 se zaměřuje na projekty veřejné podpory administrované agenturou CzechInvest. V současné době enovation s.r.o. připravuje a administruje více než 600 projektů v celkové hodnotě přesahující 20 mld. Kč. U všech námi zpracovaných projektů je zajištěna dlouhodobá udržitelnost.

Společnost enovation s.r.o. dlouhodobě spolupracuje s řadou partnerů, mezi které patří renomované české i mezinárodní společnosti, jež svým klientům nabízejí kvalitní a profesionální služby.

Proč využít služeb společnosti enovation s.r.o.

  • Využijete všechny možnosti veřejné podpory

Velkou předností našeho projektového týmu je schopnost optimalizovat veřejnou podporu pro Váš projekt propojením různých forem podpory dostupných v ČR, tj. jak investičních pobídek nebo dňových odpočtů na výzkum a vývoj, tak i dalších dotačních titulů jako jsou strukturální fondy či národní programy podpory.

  • Záruka kvalitního týmu

enovation s.r.o. disponuje kvalitním týmem, jehož základem jsou odborníci, kteří se v minulosti podíleli na přípravě dotačních programů v agentuře CzechInvest. Dva naši pracovníci působili přímo na oddělení, které mělo v rámci agentury CzechInvest na starost administraci investičních pobídek.

  • Záruka kvalitních a komplexních služeb

Díky rozsáhlým zkušenostem garantujeme našim klientům služby na nejvyšší úrovni, ke každému projektu přistupujeme individuálně a staráme se o něj po celou dobu administrace.

  • Přebíráme odpovědnost za chyby

enovation přebírá odpovědnost za chyby způsobené při administraci projektu včetně zvláštního pojištění přímo pro účely dotačních projektů s plněním až do výše 100 mil. Kč.

  • Zařadíte se mezi desítky spokojených klientů

Mezi naše klienty patří desítky významných českých i zahraničních společností z technologického, průmyslového a ICT sektoru jako např. Škoda Auto a.s., Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech s.r.o, AT&T Global Network Services Czech Republic s.r.o. a řada dalších. Vybrané reference si můžete prohlédnout zde.